Ženy
Cestovateľské zážitky so sprievodcom, ktoré sa oplatí vyskúšať

Cestovateľské zážitky so sprievodcom, ktoré sa oplatí vyskúšať

Malá skupinová prehliadka polárnej žiary. Tromso, Nórsko
Prehliadka so sprievodcom je najlepší spôsob, ako zažiť polárnu žiaru v Nórsku. Miestny sprievodca zriadi tábor v závislosti od počasia počas dňa a zavedú vás tam, kde sa s najväčšou pravdepodobnosťou nachádza polárna žiara. Máte na to len obmedzený čas, pretože žiara je temperamentná a nie je zaručené, že ju zbadáte pokiaľ neviete, kam sa pozrieť.

čína

Jazda na ťave pri východe alebo západe slnka. Uluru, Austrália
Jazda na ťave s výhľadom na najznámejšiu austrálsku prírodnú formáciu je magický zážitok, každý by ho mal zažiť aspoň raz. Na toto krásne romantické dobrodružstvo rozhodne do konca života nezabudnete.

Sakkáre. Káhira, Egypt
Výlet do Egypta nie je úplný bez zastávky v jednom z mnohých známych historických pamiatok. Navštívte starobylé pyramídy v Gíze, Sphinx a Saqqara Necropolis na celodennej prehliadke, ktorá bude skvelým zážitkom najmä pre milovníkov histórie.

island

Prejdite sa po Veľkom čínskom múre v Badaling a Ming Tombs. Peking, Čína
Veľká čínsky múr je jedným z najneuveriteľnejších architektonických stavieb na svete. Vydajte sa na prehliadku tohto svetoznámeho miesta, zastavte sa v Badaling a Ming Tombs, dvoch z najlepších atrakcií pozdĺž múru, na jednodňovú prehliadku, ktorá spája históriu s kultúrou.

Trojdňová jazda v známom švajčiarskom vlaku, Zürich, Švajčiarsko
Švajčiarska železničná trasa vlakom Glacier Express je jedna z najznámejších železničných ciest na svete. V rámci cesty prejdete cez takmer 300 mostov a cez 91 tunelov. Jazda týmto vlakom je inžinierskym výkonom a nevyhnutnosťou pre všetkých, ktorí navštívia daný región v meste Zürich.

Výlet do Blue Lagoon. Grindavik, Island
Výlet na Island nie je nikdy úplný bez ponorenia do slávnej modrej lagúny. Nachádza sa v 800-ročnej lávovej oblasti na polostrove Reykjanes. Lagúny sa stali hitom turistov a v súčasnosti sú najatraktívnejšou atrakciou krajiny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup