Leto si pýta pestré farby


Biela
Biela áno, nie však priesvitná. Toto je veľký okamih pre košeľové šaty, zvlášť v bielej farbe. Kľúčom k úspechu je kriedovo biela. Odtiene slonovej kosti alebo smotanovej nechajte radšej v skrini. Zvoľte štruktúrované tkaniny, ktoré držia svoj tvar a nepresvitá spod nich spodná bielizeň.vlna.jpg
Zamerajte sa na topánky
Topánky sú najlepší spôsob, aby ste v bielej nepôsobili ako primárka z Nemocnice na kraji mesta. Farebné topánky sú v krásnom kontraste s bielym oblečením, môžete si dokonca zvoliť obuv na farebnej platforme alebo s výraznými vzormi. Najlepšia obuv na leto sú sandále. Sú ženské a krásne vylepšia každý outfit. Sandále v nude odtieni predlžujú nohy a nič nepokazíte ani s čiernymi. Čierna a biela je totiž veľký trend tejto sezóny.
Oblečte si ju, ak nemáte práve najlepšiu náladu. Často si to neuvedomujeme, ale biela je farba, ktorá nám robí najväčšiu službu a lichotí každej žene. Ak ste unavené alebo sa necítite vo svojej koži, oblečte sa do bielej. Preberie vás k životu a raz dva budete vyzerať, ako by ste si práve dali osviežujúcu sprchu.bílé šaty.jpg
Kvety
Väčšie sú lepšie. Malé kvetové potlače majú tendenciu pôsobiť zastarano alebo detinsky. Veľké, abstraktné kvetinové vzory vo výrazných farbách sú oveľa zaujímavejšie.
Podčiarknite svoju siluetu. Živé kvetinové vzory pôsobia najlepšie na jednoduchých, minimalistických strihoch. Výborne sa vynímajú na úzkych nohaviciach cigaretového strihu alebo dlhších topoch bez rukávov. Milo prekvapia aj  na nečakaných kúskoch, ako sú svetre a „bomber“ bundy.
Pastely
Prispôsobte tón. Príliš veľa pastelových odtieňov spolu môže pôsobiť prehnane ako prezdobené veľkonočné vajíčko. Zostaňte radšej pri jednom neutrálnom odtieni a jemu podobnom tóne (napríklad svetlá broskyňa s pieskovou béžovou.) Je to príjemný a dômyselný spôsob, ako nosiť viac farieb naraz.
Chce to jednoduchosť
Rovnako ako pri kvetových vzoroch, vyberte si čisté línie bez akýchkoľvek ženských detailov, ako sú stuhy, mašle a volániky.
 
Pridajte lesk
Strieborný opasok alebo topánky vytvárajú príjemný kontrast k pastelom. Neobávajte sa to skombinovať- výsledok vás príjemne prekvapí. Je to na vašej fantázii..


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup