Hravosť tantry

Tantra v Bratislave je známa tým, že v tantrických masážach, ktoré z nej pochádzajú, prevláda hravosť, príjemné sexuálne napätie, skúmanie, objavovanie sa a podmanivosť. Je preukázané, že pravidelné návštevy tantrických salónov za účelom vyhľadania tantrických erotických masážnych programov má preukázateľné účinky na ľudské zdravie, pretože telo je intenzívne prekrvované v každej svojej časti. Masáže vo všeobecnosti pomáhajú k zlepšeniu krvného obehu prostredníctvom vyvíjania určitého tlaku na dané tlakové body, avšak tantrické masérky a maséri sa zameriavajú aj na miesta, ktoré klasické masáže nezahŕňajú do svojich programov.

žena

Práve tento zásadný rozdiel robí z tantrických masáží jedinečný erotický zážitok. Tantra je učenie, ktoré ponúka ľudom myšlienky a názory predovšetkým spojené s oblasťou intimity a erotiky. Tantrické učenie je teóriou, tantrické masáže praxou, kde má človek možnosť zažiť to, o čom doteraz len počúval. Jedinečný erotický zážitok si môžete dopriať aj vy a to prostredníctvom objednania sa cez online formulár, čo nezaberie dlhšie ako niekoľko minút. Väčšina tantrických salónov funguje na tomto princípe online objednávania sa alebo prostredníctvom telefonického dohovoru.

žena

Platba prebieha vopred a hoc sú masážne erotické salóny otvorené takmer nepretržite, je potrebné, aby ste sa objednali minimálne hodinu vopred. V opačnom prípade tantrický salón nestihne pripraviť miestnosť i všetko potrebné pre vašu masáž, vrátane hygienického prostredia. Tantrické salóny kladú veľmi veľký dôraz na hygienu, čo je spájané aj s tým, že klient nebude pripustený na tantrickú masáž, pokiaľ sa predtým v tantrickom salóne nezúčastní sprchy. Sprcha nielen že pomáha očistiť telo a zabezpečiť čistotu, ale aj dopomáha k uvoľneniu sa. Ku sprche budete nabádaní aj po samotnom skončení tantrického masážneho programu.