Naučte sa niečo viac o sexe

Patríte k tým ľuďom, ktorí nemajú v sexuálnej oblasti veľké skúsenosti, v podstate vedú veľmi smutný a nudný sexuálny život, no toto celé šialenstvo by chceli skutočne a ráze zmeniť? Prečítajte si o tom, kde sa môžete dostať k užitočným a praktickým informáciám či radám.

Ženský nahá zadok pokropený vodou

  • Sex blogy

Sex blogje prvým dobrým spôsobom. Články na takýchto weboch nie sú písané so servítkou a ostychom, preto sa môžete dozvedieť skutočne zaujímavé veci o ešte zaujímavejších technikách a praktikách. Nečakajte žiadnu odbornú literatúru, no povedzme si to na rovinu, žiadna odborná literatúra nie je pri sexe potrebná. Dôležitejšia je vaša predstavivosť, fantázia, kreativita a odhodenie zábran.

  • Sex fóra

Áno, aj na takéto fóra narazíte. Urobte si profil pod vymysleným menom a pýtajte sa. Verte, skúsenosti reálnych ľudí vám pomôžu asi najlepšie. Predsa len, koľko ľudí toľko chutí, takže si treba vypočuť rôzne názory, skúsenosti a pohľady na danú „problematiku“.

  • Nebojte sa porna

Nahá žena leží na chrbte a ma zdvihnuté nohy

Porno snímky sú nepochybne veľmi dobrou inšpiráciou. Ak patríte k tým ľuďom ktorí akúkoľvek erotiku spracovanú takouto formou odmietajú, ba sú z nej až vyslovene pohoršení, vedzte, že s takýmto prístupom nikdy žiadne pokroky v sexe neurobíte. Ako sme spomenuli už vyššie, základom, ako sa zlepšiť v posteli, je odhodenie všetkých zábran. Mimochodom, pri sledovaní porna viete o sebe veľa zistiť. Napríklad to, čo vás vzrušuje viac, čo menej a čo úplne najviac na svete!

  • Skúšajte to sami so sebou

Masturbácia nie je hriechom a navyše sa pri nej viete dozvedieť skutočne veľa informácií o svojom tele a o tom, čo je vám príjemné. Ak narazíte na nejaké zaujímavú sexuálnu praktiku, ktorá sa vám javí ako celkom prijateľná, nebojte sa ju najprv vyskúšať na sebe. Áno, je možno, že sa vám to bude zdať trošku zvláštne, no verte, je to skutočne veľmi dobrá forma tréningu a štúdia.