Nákupy
Peeling – skvelý pomocník v boji proti nedokonalostiam pleti!

Peeling – skvelý pomocník v boji proti nedokonalostiam pleti!

Ak vás trápi akné, čierne bodky, suchá pokožka, jemné vrásky a pigmentové škvrny, mali by ste vyskúšať peeling na tvár! Tento produkt je najlepší pomocník v boji proti nedokonalostiam pleti! Pleť krásne čistí, hydratuje a odstraňuje upchaté póry a navyše aj zvyšky odumretých buniek pokožky a prebytočný maz! Po aplikácií peelingu je tak vaša pleť pripravená na ďalšiu starostlivosť (krém, sérum), podporuje krvnú cirkuláciu pokožky a tvorbu kolagénu. Navyše zmierňuje tvorbu nových vrások a zlepšuje celkový vzhľad pokožky!

trblietavy pletovy peeling

Pleťové peelingy nájdete väčšinou vo forme „scrubs“ gélov s jemnými abrazívnymi zložkami, podobné zložením ako sú naše produkty na e-shope! V našom e-shope nájdete pleťové peelingy Shemen Amour s výťažkami zlata a harmančeka, ktoré obsahujú kvalitné a prospešné zložky, ktoré krásne vyživia vašu pleť! Medzi tieto zložky patrí – vysoká koncentrácia EFA, omega 3-6 mastné kyseliny, minerály z Mŕtveho mora, vitamín E a pro vitamín B5, zlatý prášok, olivový olej, kolagén, jojobový olej a extrakt z listov rozmarínu. Dokonalá kombinácia pre výživu vašej pleti!

pletovy peeling na tvari

Ponúkame kvalitnú pleťovú kozmetiku z výťažkov z Mŕtveho mora určenú pre vašu pleť! Naše peelingy nájdete v cenovej ponuke za 18 eur! Obsahujú vysoko kvalitné prospešné zložky na výživu a hydratáciu pleti! Zároveň eliminujú vznik nových vrások! Toto všetko nájdete v každom jednom produkte na našom e-shope!

Nastáva chladné zimné počasie, a s ním trpí aj naša pleť. Chlad, vietor plus voľné radikály v ovzduší každodenne zaťažujú našu pleť. S týmto súvisí aj vznik nedokonalostí – ako je akné, pigmentové škvrny a vrásky. Aby sme predišli vzniku týchto nežiadúcich problémov, treba dbať o našu pleť. Každodenná starostlivosť o pleť je nevyhnutnosťou! Hlavne v tomto chladnom počasí! Preto by ste mali staviť na pleťové peelingy, ktoré stačí aplikovať 2x do týždňa na očistnú pleť, a takto zbavíte pleť nežiadúcich nečistôt. Peeling predstavuje dokonalú „zbraň“ v boji proti nedokonalostiam pleti, najmä počas chladného obdobia, kedy naša pleť najviac trpí! Stavte preto na prírodné produkty z nášho e-shopu!