Účinky tabletovanej soli

Aj vy ste už zisťovali kvalitu vody vo vašej domácnosti? Zaujíma vás zloženie vody, ktorú denne využívate na prípravu nápojov ako aj na umývanie riadu, sprchovanie, kúpanie a podobne? Rozbor vody vás uistí o zastúpení jednotlivých minerálov vo vode. Pri nadmernom množstve železa či iných prvkov dochádza k vytváraniu vodného kameňa v podobe bieleho povlaku, ktorý sa usadzuje na vodnej batérii, vo varnej kanvici či iných bežne používaných elektrospotrebičoch, Riešením je filtrácia vody pomocou filtrov, zmäkčovačov vody a iných dostupných pomôcok, ktoré pomáhajú k dosiahnutiu požadovanej kvality pitnej a úžitkovej vody.

čistá voda

Voda tvorí značnú časť nášho tela a je zastúpená až v dvoch tretinách nášho organizmu. Voda je dôležitá pre náš život a vykonávanie základných životných funkcií. Jej zastúpenie a správne zloženie je nevyhnutné pre činnosť jednotlivých orgánov. Pomáha vylučovať nežiadúce látky a zbavovať telo toxínov. Čistí, regeneruje, podporuje vitalitu a navracia nás k prirodzenému stavu nášho bytia, k zdraviu.

Pri používaní pomôcok na vytvorenie vody, ktorá nie je označovaná ako tvrdá, to znamená, že obsahuje primerané množstvo jednotlivých prvkov, je potrebná ich regenerácia. Tabletovaná soľ pomáha vyčistiť a vrátiť do pôvodného stavu filtre na vodu ako aj zmäkčovače vody.

dbajte na pitný režim

V našom eshope nájdete produkty, ktoré si môžete objednať v potrebnom obsahu a zaistiť regeneráciu ionovýmenných živíc, ktoré sú súčasťou jednotlivých pomôcok a zariadení na úpravu vody. Tabletovaná soľ je soľ vo forme tabliet, ktorá je v bielej farbe a bez zápachu. Vyznačuje sa svojím pozitívnym účinkom.

Uistite sa aj vy o kvalite vody, ktorú denne užívate či už vo vašej domácnosti alebo vo vašom zamestnaní. Urobte maximum pre vaše zdravie a vyhnite sa užívaniu vody, ktorá nemá vhodné a odporúčané zloženie a môže spôsobiť vznik zdravotných problémov.