Nákupy
Vaginálne probiotiká sú užitočné v každom veku

Vaginálne probiotiká sú užitočné v každom veku

Moderná medicína, či už klasická alebo alternatívna odporúča pravidelné užívanie probiotík, ktoré sú zamerané predovšetkým na posilnenie imunity a udržanie celkového zdravia.

Probiotiká obsahujú zdravé probiotické kmene, ktoré sú účinné v boji s patogénmi, vírusmi alebo baktériami, priaznivo vplývajú na metabolizmus, vylučovanie a zažívanie, zmierňujú zápchu, upravujú hnačku, zvyšujú energiu a výkonnosť a takisto udržiavajú zdravé prostredie v intímnych je zameraná na udržanie partiách žien.

anxieties-257346_640

Špeciálna rada probiotík vaginalne probiotika je určená výhradne pre ženy každého veku a je kombináciou probiotických kmeňov, ktoré priaznivo vplývajú na vaginálnu oblasť žien.

Pozostáva z viac ako 50 probiotických kmeňov, ktorých úlohou je v prvom rade vytvárať kyslé pH intímnych oblastí, produkovať dostatok užitočných laktobacilov, ktoré udržiavajú optimálne kyslé pH a pomáhať pri vytváraní kyseliny mliečnej, ktorej účinok je blahodárny pre vaginálne prostredie.

Účinné probiotické kmene zároveň zabraňujú vstupu nebezpečných patogénnych a škodlivých baktérií a vírusov a chránia ženu pred bolestivými zápalmi, najmä močových ciest, pred problematickými mykózamim a celkovo prispievajú k zdraviu ženy v intímnych oblastiach.

Vaginálne probiotiká sú prírodný zázrak, ktorý bol vyvinutý na unikátnych mikrobiologických výskumoch v spolupráci s gynekológmi.

Sú formou overenej a vyskúšanej prevencie a sú určené pre ženy každého veku.

stomach-5671354_640

Ženský organizmus podlieha mnohým hormonálnym zmenám na ktoré reaguje nielen celý organizmus, ale najmä oblasť vagíny. Náchylnosť na infekcie sa vekom postupne zväčšuje,plánovanie tehotenstva je takisto náročné obdobie pre ženu vzhľadom k tomu, že vaginálna infekcia sa môže preniesť aj na dieťa.

Preto odborníci upozorňujú na dôležitosť pravidelného užívania vaginálnych probiotík v každom veku, nie iba v období zdravotných problémov.

Príroda vie ako pomôcť, mali by sme to využiť.