Aké hodinky nosia celebrity?

Ak sa pozriete na početné fotografie celebrít, iste si všimnete aj to, že mnohí majú na rukách aj hodinky. To, aké značky hodiniek si kto z nich kupuje, je asi veľmi individuálne, ale niektoré tváre prestížnych značiek si môžeme spomenúť. Často totiž herci, herečky či svetoznámi športovci nosia tú značku hodiniek, ktorej robia ambasádora. Napríklad slávny americký herec Gerard Butler spolupracoval na kampaniach značky hodiniek Festina. Pôsobivé pánske hodinky tak na jeho ruke vyzerali nesmierne atraktívne. Festina ponúka rôzne modely mnohých pánskych hodiniek so športovo-elegantným dizajnom. Rovnako aj herec Antony Banderas robil tvár značke hodiniek.

hodinky pánské

A čo športové modely hodiniek a celebrity?

V športe je naozaj dôležitý imidž. Značky hodiniek v minulosti sponzorovali rôzne aktivity, aby ukázali, ako odolné a kvalitné sú ich modely hodiniek, napríklad výstup v Himalájach a podobne. Dnes sú športové osobnosti dôležitou súčasťou prezentácie športových modelov hodiniek. Ktoré celebrity nosia a reprezentujú značky hodiniek? Tak napríklad svetoznámy a úspešná biatlonec Ole Einar Bjørndalen je tvárou výbornej švajčiarskej značky Certina. Legendárna značka Tissotzase k spolupráci oslovila francúzskeho basketbalistu Tonyho Parkera. Niektoré úspešné osobnosti síce už možno svoju športovú kariéru ukončili, ale spojitosť s hodinkami jednoducho pretrváva ďalej.

hodinky dámskí

U nás tomu nie je inak

Ani u nás tomu nie je inak. Mnohé známe osobnosti sú veľkými fanúšikmi hodiniek a dokonca ich aj zbierajú. Preto prestížne a luxusné značky uvidíte iste aj na ich rukách. Nie vždy však musí platiť pravidlo, že čím bohatší človek, tým drahšie a lukratívnejšie hodinky. Mnohé celebrity skôr uprednostňujú praktické a funkčné aspekty, prípadne technológie pred vyslovenou prestížou. Dôkazom toho je napríklad Bill Gates, ktorý údajne nosí a obľubuje značku Casio.