Súmernosť postavy dosiahneme aj správnym výberom oblečenia

Spoliehať sa na to, že oblečením zamaskujeme každé kilo navyše nie je veľmi múdre. Čiastočne to síce dokážeme, ale stále je iba optická ilúzia a skutočnosť, že máme problém s nadváhou, to nevyrieši. Treba venovať svojmu telu dostatok pozornosti a hýbať sa, jesť s mierou a hlavne zdravo. Predsa sa však nájdu chybičky, ktoré ani strava či športovanie neodstráni, vtedy nám na pomoc prichádza oblečenie.

S peknými doplnkami budete šik

Zamaskovať potrebuje niektorú časť tela takmer každý z nás, a tak svoje oblečenie si vyberáme s ohľadom na to, aby napravilo chyby prírody. Napríklad štíhle nohy a okrúhly zadok, do určitej miery si ich môžeme vytvarovať, ale nohy nepredĺžime, skúsiť to však môžeme jeans fit Bigstarjeans.sk štýlovými slim fit džínsami. V súčasnosti patria k najobľúbenejším nohaviciam, na rozdiel od skiny jeans, ktoré sú celkom obtiahnuté, slim fit na telo síce priliehajú, ale s mierou. Zároveň pekne tvarujú nohy, opticky ich zoštíhlia a predĺžia, ešte viac to bude viditeľné, ak si k nim obujete topánky na vysokom podpätku.

Štýlovú módu môžu ženy objaviť aj na stránkach značky BIG STAR, kde výrobca ponúka džínsy so zníženým, ale aj moderným vysokým pásom, ktoré sa skvelo dajú skombinovať s množstvom ostatných častí oblečenia, krásne sa doplnia s vysokými čižmami a lodičkami na vysokých podpätkoch. Nízky pás je zas vhodný pre ženy, ktoré potrebujú trocha „natiahnut“ trup, v prípade, že máte šťastie a vaša postava je súmerná, pre vás bude správnou voľbou typ stredne vysokého pásu.

Prestrihy na kolenách sú módne

Tieto nohavice sú akoby druhou kožou, a preto musia byť ušité z elastických materiálov. V bledomodrej, klasickej modrej či tmavomodrej a čiernej farbe džínsoviny, ale aj bielej alebo v iných pastelových odtieňoch budú nohy každej ženy vyzerať skvelo. Správny výber vám zaručí, že si ich opticky predĺžite a celá postava bude pôsobiť o niečo štíhlejšie. Vhodným doplnkom sú takmer všetky typy vrchného oblečenia, od obyčajných tričiek, cez blúzky, košele, mikiny, saká, bundy a kabáty. Slim fit džínsy môžete použiť aj ako prvok dress code, napríklad do práce, na stretnutie či večerné posedenie. Sú kompromisom medzi textilnými nohavicami a skiny džínsami, vyzerajú žensky, nech si k nim obujete tenisky alebo elegantné lodičky, vždy dosiahnete štýlový look na každú príležitosť.