Detská móda

S príchodom dieťaťa sa rodičia snažia zabezpečiť všetko potrebné ešte počas tehotenstva. Povinnou výbavou sú kočík, postieľka a iná výbavička. Množstvo mamičiek radí, že kupovať veľké množstvo oblečenia sa pre novorodeniatko neoplatí. Prvé roky vám dieťa rýchlo rastie a väčšinu z módnych kúskov ani nestihne vynosiť. No skúste odolať tomu množstvu krásnych detských vecičiek. V dnešnej dobe je moderné tmavé oblečenie aj pre detičky. K tomu nesmie chýbať štýlová obuv a doplnky ako ruksačik alebo čelenka. Veľa mamičiek sa snaží svoje ratolesti obliekať do dospeláckych vecí a čoraz menej vidíme tričká či čiapky s rozprávkovými postavičkami. Tomu sa prispôsobil aj trh s týmito produktmi. Kde môžete štýlové oblečenie kúpiť?

sourozenci
 
Zara                                        Jeden z najobľúbenejších predajní kde nekúpite moderné oblečenie len na seba, ale aj pre svoje ratolesti. Ponúkajú krásne veci od najmladších detičiek. Nečakajte extra ružové, vzorované vecičky s uškami. Typické sú štýlové svetre, predĺžené bundy a nohavice s pudlom. Väčšinou v nevýrazných, zemitých farbách.             
 
Next                                        Menej známa značka, o ktorej sa budúce maminy dozvedajú väčšinou až počas tehotenstva. V ponuke nájdete veľké množstvo tovaru všetkých štýlov, pre rôzne vekové kategórie. Nakúpiť tu môžete aj rozkošné vecičky pre najmenších.          

děti
 
Answear                                 Čím ďalej, tým viac obľúbený eshop pre ženy, mužov, ale aj deti. Ak si potrpíte na značkové oblečenie, ste na správnej adrese. Nájdete tu značky ako Tommy Hilfiger či Guess a to všetko za prijateľné ceny. Stačí vyhľadať vekové rozpätie a môžete vyberať zo stoviek produktov pre dievča aj chlapca.
 
Bazár                                      Na Instagrame sa rozpútal trend módnych bazárov. Niektoré sú špeciálne pre malých návštevníkov. Môžete tu nájsť kúsky ako dupačky od Gucciho, kabát Burberry či topánočky Balenciaga. Všetko je za výhodné ceny a ani nespoznáte, že ide o používané veci.