Neopustite sa

Krása je síce subjektívny a aj relatívny pojem, no spoločnosť na to väčšinou neberie žiaden ohľad. Dievčatá sú čoraz menej prezentované autenticky, rovnako ako muži. Tí to ale majú lepšie v tom, že nie sú obeťami obchodných reťazcov, dermatologických kliník a módnych znalcov, ktorí majú pocit, že musia každú informovať o jej neupravenom vzhľade. Len málo reklám existuje na to, aby upozorňovali chlapov na ich zovňajšok. Pri dámach je to paleta výziev od narodenia až po smrť. Nestačí byť krásna v mladosti, ženy sa musia pokúšať o zázrak aj po menopauze a na dôchodku. Aké zásady si osvojiť, aby ste sa z toho nezbláznili?

kráska

Vlastný štýl
Najprv musíte spoznať samú seba. Už od mladosti si všímajte, aké farby ladia k vašej pleti, čo vás ostaršuje a pri čom pôsobíte strhane. Taktiež je vhodné ak presne viete, aký tvar tváre máte a s akým typom postavy a pleti ste sa narodili. Vďaka tomu sa už teraz môžete naučiť vyberať si veci podľa seba, nie podľa doporučení reklám. Vyskladajte si šatník a do budúcna sa budete držať iba niekoľkých základných pravidiel, ktoré vás omladia a skrášlia.

salát

Vlastný život
Každý vie, že neustále flákanie sa po diskotékach a aj pitie alkoholu či striedanie mužov neprispieva k zdraviu. Preto si svoje divoké roky skúste odbiť ináč. Najvhodnejšie je objaviť samú seba. Ako? Tak, že sa vykašlete na rovesníčky a aj na chlapov a budete sa venovať len sebe. To znamená, že zistíte, čo vás baví, ako by ste chceli svoj život žiť do budúcna, ale aj to, že ostať v piatok večer doma s maskou na tvári a teplým čajom je rovnako obohacujúce ako pretancovaná noc.

stáří

Vlastná hlava
To najpodstatnejšie ako byť príťažlivá je zžiť sa so sebou za každých okolností. Každá z nás má chybičky krásy. Jedna ich prehliada, zatiaľ čo tá druhá dennodenne túži po zmene. Tak či onak, k úspechu je potrebné prijať celý zovňajšok. Nemučte sa diétami a hladovaním alebo nezmyselnými plastickými operáciami. Verte, že do budúcna sa vám to oplatí nie len na zdraví, ale aj sebavedomí.