Spestrite svoj domov farbami!

Ak bývate v dome, môžete si svoj interiér spestriť napríklad krbom. Samozrejme, dnes je už moderné vlastniť krb, ktorý vyzerá len tak akože. V skutočnosti nejde o naozajstný krb. Ale to vôbec nevadí! V zime vám môže navodiť pocit útulnosti a nádherné skrášli vaše biele steny.
Dajte zelenú kvetom! Nielen že blahodarne vplývajú na človeka, predsa len zelená je farba inšpirácie. Okrem toho sa vám v izbe bude lepšie dýchať a navyše si ju trošku oživíte. Čo vy na to?bývanie dom farby.jpg
Ak nechcete vlastniť koberce a preferujete parkety alebo plávajúcu podlahu v kombinácií s bielymi stenami, vhodným riešením napríklad do obývačke a spálne sú rodinné fotky. Ak nemáte deti, môžu to byť fotky vás a vášho partnera, prípadne domáceho miláčika. Jemné a decentné fotky nebudú vôbec pôsobiť rušivo, práve naopak! Môžu navodiť príjemnú domácu atmosféru a dokonca oživiť biele steny. Vhodným riešením môžu byť aj obrazy.
Na posteľ si uložte vankúše. Na internete sa môžete inšpirovať rôznymi veľkosťami, farbami a navyše aj dekoráciou, to znamená, že sa vám ukážu fotky, ako by ste si vankúše mohli uložiť do požadovaného tvaru. Samozrejme nemusíte s nimi spať. V spálni však budú pôsobiť nádherne a luxusne!nábytok dekorácia krb.jpg
Neviete, ako správne vymaľovať detskú izbu? Neviete, či steny nafarbiť jednou farbou alebo nechať biele a nafarbiť na ne obrázok? A čo tak zvoliť malé, decentné nálepky, ktoré kúpite v obchode za pár eur? Môžu to byť napríklad zvieratká, či už zemské alebo podmorské. Väčšinou sú to nálepky, ktoré vydržia dlho a navyše môžu pôsobiť aj edukačne. Stačí, ak ich nalepíte nad posteľ a pred spaním ich môžete dieťaťu ukazovať a hovoriť, čo je to za zvieratko. Verte, je to skvelý spôsob, ako malé deti naučiť nové slovíčka!
A posledný krok – určite farby nepodceňujte, no ani to s nimi nepreháňajte! Vhodne zvolené kombinácie môžu pôsobiť vo vašom príbytku pokojne a príjemné. A čo sa týka detskej izby? Tam sa medze určite nekladú!