Tantra masáž je skvelá forma relaxu

Salóny, ktoré poskytujú erotickú masáž, nájdeme v každom väčšom meste, preto nie je problém na niektorú z nich sa objednať. Možno ste už vyskúšali kadečo, a tak prišiel čas na absolvovanie senzuálnej tantrickej masáže. V tantra spa sú pripravené dievčatá ma profesionálnej úrovni poskytnúť vám taký komfort, na ktorý tak skoro nezabudnete.

Masaz

Vyčistiť si hlavu a zrelaxovať telo sa dá rôznymi spôsobmi, jedným z nich je aj oddať sa tantrickej masáži. Šikovné ruky profesionálnych masérok s vašim telo urobia zázraky, zo salóna odídete ako nový človek nabitý energiou a s čistou mysľou. V príjemnom prostredí, kde vám spoločnosť bude robiť tantrická hudba, strávite zopár krásnych a nezabudnuteľných chvíľ. Na rituál sa môžete prihlásiť online, vyberiete si aj masérku, ktorá sa vám bude celý čas venovať a zároveň si môžete vybrať aj druh masáže, napríklad aj masáž lingamu.

V salóne vás privíta masérka a voňavá atmosféra, v ktorej bude celý rituál prebiehať. Najprv sa však budete musieť osprchovať, aby boli dodržané hygienické zásady, potom vám ponúknu kávu alevo čaj a oblečú vás do sárongu, tradičného ázijského oblečenia, a až tak pristúpite k samotnej masáži. Objednávky je nutné vykonávať aspoň hodinu vopred, vstup je zakázaný ľuďom pod vplyvom alkoholu alebo iných omamných látok, a taktiež ľuďom s kožnými či vírusovými ochoreniami.

people-2598699_1920

Mnohí zákazníci sa dožadujú sexu, treba však zdôrazniť, že masážne tantra salóny neposkytujú sexuálne služby. Masáž intímnych partií sa však senzualna masaz vykonáva, tú si môžete užiť dosýta, ak máte záujem. Masérky sú šikovné a ak vyslovíte svoje želanie, budú sa nažiť splniť ho, aby ste boli maximálne spokojní. Všetko prebehne v najväčšej diskrétnosti, nemusíte mať obavy. Všetci zamestnanci salóna majú záujem na tom, aby ste prežili niekoľko veľmi príjemných a oslobodzujúcich momentov, a aby ste mali dôvod do salóna sa opäť vrátiť.

Namaste je rituál, pri ktorom sa vzdáva úcta telu a zjednocuje sa s mysľou, tak sa s vami rozlúčia aj v salóne, a ako poďakovanie si so sebou odnesiete malú pozornosť.