Trápia vás preliačiny?

Osobný automobil je súčasťou každej domácnosti už dlhé roky. Život bez auta si už ani nevieme predstaviť. Potrebujeme ho takmer každodenne. O to viac nás mrzí, keď sa s ním niečo stane. Auto je drahá záležitosť a preto by sme mu mali dopriať dôležitú starostlivosť. Povrch automobilu tvorí lak, ktorý ale nie je nezničiteľný. Aj drahé autá sú pokryté len plechom a pri nehode vám nepomôže nič. Preliačiny a zničený lak sú jedny z najčastejších úprav na osobných automobilov. Niekedy si ani nevšimnete a na aute máte drobné preliačiny. Aj keď priamo nemusia ovplyvňovať prevádzku vášho auta, z dlhodobého hľadiska je dobré, dať preliačiny opraviť. Do auta tiež pravidelne investujeme a je akoby našou vizitkou, preto ho chceme mať vždy v sto percentnom stave.

auto

A ako vznikajú preliačiny?

Aj keď dávate na svoje auto najväčší pozor, preliačinám sa niekedy nedá vyhnúť. Vznikajú najmä pri silných búrkach po krupobití. Veľké krúpy dokážu poškodiť karosériu a zanechať po dopadnutí nepekné miesta. Preliačiny sú častým sprievodným javom po nehodách. Niekedy sa podarí aj nešťastne parkovať. Stačí chvíľka nepozornosti a preliačina je na svete. Plechy na autách sú krehké a niekedy stačí aj menší tlak alebo dopad, aby vznikli škody. Aj preliačin po vandalizme sa viete rýchlo zbaviť. Tak ako ku preliačinám rýchlo prídete, tak sa ich viete aj rýchlo zbaviť pomocou najnovších technológií využívajúcich pri oprave.

oprava auta

Oprava preliačin je pritom pomerne jednoduchá a rýchla záležitosť. V Autopdr používajú technológiu PDR Paintless dent repair, ktorá prinesie dokonalý výsledný efekt bez nutnosti lakovania. Táto metóda je vysoko efektívna a po opravení ani nebudete vedieť, že nejaké preliačené miesto na vašom automobile bolo.

Zvoliť správnu, efektívnu metódu na opravu preliačin je dôležité. Dobre odvedená práca, s ktorou budete spokojný je na nezaplatenie.