Nákupy
Brožúry produktov a služieb spoločnosti Schoeller Allibert

Brožúry produktov a služieb spoločnosti Schoeller Allibert

Firma Schoeller Allibert je odborníkom v inovatívnych riešeniach rôznych prepravných obalov, krabíc, prepraviek, vozíkov, kontajnerov a ďalších produktov. Prepravné produkty a riešenia si môžete z ponuky zakúpiť, ale rovnako je možné si ich aj prenajať. Spoločnosť sa taktiež veľmi intenzívne zaujíma o udržateľnosť, pričom sa snaží o neustále zlepšovanie opätovnej použiteľnosti všetkých svojich produktov a znižovanie uhlíkovej stopy. Prepravné obaly, ktoré firma ponúka sú zo 100 % recyklovateľného materiálu a vyznačujú sa tiež aj veľmi dlhou životnosťou, ktorá dosahuje až 10 rokov.

prezeranie brožúr

Okrem toho obaly nevyžadujú príliš náročnú údržbu, sú odolné voči ťažkej záťaži a dajú sa skladať či zasúvať, a to aj keď sú naplnené. Vďaka recyklácií a ďalším užitočným vlastnostiam prepravné obaly šetria nie len finančné náklady, ale taktiež aj logistické, energetické a priestorové náklady. Produkty od Schoeller Allibert sú vhodné na prepravu a logistiku pre trhy a s akýmkoľvek zameraním.

skladové priestory

Konkrétne trhy, ktoré využívajú prepravné produkty a služby sú napríklad automobilový priemysel, potravinársky a nápojový priemysel, poľnohospodárstvo, priemyselná výroba, chemický priemysel, maloobchodný predaj, kozmetický a farmaceutický priemysel a ďalšie. V prípade, že máte záujem o prepravné produkty či služby od tejto firmy, na ich webe môžete nájsť brožúry, kde sú podrobné informácie o ich ponuke. Nájdete tu teda katalógy produktov a služieb, pokiaľ si chcete prezrieť všeobecnú ponuku. Ak vás zaujímajú špecifické produktové skupiny, katalógy majú rozdelené aj podľa toho, či máte záujem napríklad o kontajnery, vedrá, palety, prepravky, alebo vozíky. V rámci špecifických skupín produktov sú k dispozícií aj brožúry, ktoré sa venujú konkrétnym produktovým radom, podľa špeciálnych úprav a iných prispôsobení danému využitiu. Na zjednodušenie orientácie si môžete prečítať aj katalógy, venujúce sa prepravným možnostiam pre vybrané odvetvie trhu.