LED atmosféra v pohodlí domova

Už vás nebaví klasické osvetlenie a chcete zažiť neobyčajnú atmosféru, ktorá vám zabezpečí navodenie príjemného pocitu z prostredia, v ktorom sa nachádzate? Potrebujete zmenu a neviete ako na to? Máte zmysel pre detajl? Práve biele LED pásiky 5 m Ledprodukt vám prinesú nezameniteľný zážitok. Prinesú vám ho kdekoľvek, kde sa rozhodnete! LED pásiky sú špecifické tým, že máte možnosť individuálne osvetliť každú z miestností i v častiach, do ktorých sa žiadne iné osvetlenie zakomponovať nedá. Radi pozeráte televíziu, no neviete ako máte navodiť romantickú atmosféru vo svojom byte či inom prostredí?

LED pásiky ako podsvietenie TV

LED pásiky sú primárne obľubované na dekoratívne účely, ale aj na účely hlavného zdrojového osvetlenia. Dekoratívne využitie zväčša býva pre účel podsvietenia televízie, poličiek, rámov, zárubní, nábytku, okien, kuchynskej linky, postele, šatníka či zrkadla. Fantázii sa medze nekladú a je iba na vás, ktorú časť sa rozhodnete osvetliť príjemným LED osvetlením.

Osvetlená TV

Ako môžete vidieť, tak využitie LED pásikov je naozaj všestranné. Môžete sa tiež rozhodnúť osvetlenie zakryť aby nebolo natoľko viditeľné. Môžete sa rozhodnúť osvetlenie skryť v sadrokartóne. Perfektné je, že osvetlenie sa ovláda diaľkovým ovládaním, ktoré zabezpečí manipuláciu osvetlenia z pohodlného miesta. Osvetlenie môžete za pomoci ovládača zapnúť, vypnúť, zmeniť farbu či dokonca intenzitu osvetlenia. Je to veľmi jednoduché a efektné. Máte možnosť výberu z niekoľkých variácií LED osvetlení v rôznych farbách a potrebných dĺžkach. Tieto konkrétne sady obsahujúce biele LED pásiky 5m obsahujú napájací zdroj a konektor pre jednoduchšie zapojenie. Môžete si vybrať z pásikov s diodami SMD3528 (60LED/m alebo 120LED/m) a SMD5050 (30LED/m alebo 60LED/m) s farbou studená alebo teplá biela v prevedení IP20 alebo IP65 (vodeodolné).