Doprajte si nuru masáž

Jednou z najzmyselnejších a najsexuálnejších masáží, ktoré môžete svojmu miláčikovi poskytnúť, je práve spomínaná masáž nuru. Tá ponúka zábavný prístup pre zlepšenie vzťahov a posilnenie vzájomného spojenia. Stáročia dlhá prax nazývaná „nuru masáž“ má svoje korene v Japonsku. Jej názov pochádza z morských rias Nuru, ktoré sú priamo s touto tradíciou späté. Práve z týchto rastlín sa vyrába masážny gél Nuru využívaný priamo počas masáže. Vďaka svojim zvláštnym vlastnostiam, ako je bezfarebnosť a žiadny zápach ponúkajú klientom možnosť vnímať len samých seba a svojho partnera bez akékoľvek rozptýlenia. Jeho liečivé účinky sa dokonca vzťahujú aj na samotnú kožu. Avšak, kvôli jeho kĺzavosti sa masáže zvyčajne vykonávajú na špeciálnych matracoch, ktoré zaručujú najlepší zážitok klientov.

Nuru masáž

Procedúra a celkový priebeh nuru masáže je prostý. Hlavným princípom je použitie celotelových dotykov, ktoré spôsobujú, že sú telá milencov uvoľnené a vzrušené. Obe osoby sú doslova „namočené“ v nuru oleji, čo im umožňuje ľahké kĺzanie kože. Partneri na sebe alebo pri sebe ležia, a zatiaľ čo druhá osoba kĺže po celom tele partnera, prvá osoba len vníma prítomnosť toho druhého. Táto technika spočíva v trení sa tiel, a tým aj o erotogénne zóny. Stáva sa, že páry dokonca prežijú orgazmus bez toho, aby mali pohlavný styk, čo môže byť pre klientov veľmi prehlbujúca skúsenosť.

Nuru masáž

Povaha masáže je celkovo intímna a mierená hlavne na fyzickú stránku človeka, no i tak podporuje emocionálne spojenie partnerov a zároveň poskytuje obom stranám veľmi pútavý zmyslový zážitok. Takýto typ masáží sa často poskytuje skôr v erotickom než terapeutickom masážnom prostredí, pretože dotyk celého tela je upokojujúci a vzrušujúci zároveň, prebúdzajúci skrytú sexuálnu energiu a túžbu. Uvoľnenie stresu, svalová relaxácia, vyživená pokožka a vyplavenie nepotrebných či toxických látok z tela – to všetko sú výhody nuru masáže.