Auto moto
Dôvody, kvôli ktorým sa oplatí vyskúšať tantrickú masáž na vlastnej koži

Dôvody, kvôli ktorým sa oplatí vyskúšať tantrickú masáž na vlastnej koži

Tantrické masáže sú na svete už niekoľko tisíc rokov, no aj napriek tomu sa v súčasnosti považujú za zaujímavú novinku, s ktorou má (pozitívnu) skúsenosť čoraz viac ľudí. Novinkou sú takisto špeciálne tantrické salóny, ktoré vám okrem profesionálneho prístupu a praktík doprajú takisto tú správnu atmosféru. Jeden z najznámejších salónov sa nachádza aj v našom hlavnom meste a môžeme preto aj my skúsiť služby, ktoré ponúka tantra massage bratislava https://bratislavatantra.sk/en/programs-and-prices/.Masážny kameň s nápisom Relax
Bolo by však na mieste pozrieť sa na niekoľko dôvodov, prečo sa oplatí tantrickú masáž navštíviť (minimálne raz za život).
Aj pri tejto masáži prichádza potrebný odpočinok a načerpanie nových síl. Okrem klasickej fyzickej regenerácie vás však čaká „načerpanie čerstvej životnej ako aj sexuálnej energie“, navyše pochopenie významu týchto špeciálnych senzuálnych dotykov a neskreslené poznanie podstaty tantrického učenia.
Teda áno, budete zoznámení aj s istým filozofickým smerom, no nie vo forme nudných poučiek, ale v podobe reálneho praktizovania a pochopenia na vašom vlastnom tele. Podstata tantry spočíva v dokonalom súlade tela a mysle, pričom naša sexualita spolu so senzuálnymi dotykmi hrá v tomto smere podstatnú úlohu.
Okrem iného je však tantrická masáž o uvoľňovaní napätia, stresov, blokov, takisto o správnych dýchacích technikách,… z čoho vyplýva, že je prospešná rovnako pre naše zdravie.Svietnik, masážny olej, kamene
Nadobudnutie väčšieho sebavedomia a lepšie pochopenie svojho jauž zmieneným odbúraním blokov a aspoň dočasnou ventiláciou všetkých problémov, ktoré nás momentálne ťažia. Tento druh senzuálnej masáže sa dokonca odporúča v prípade, ak nastávajú problémy v posteli.
A v neposlednom rade ide o skvelý „suvenír“ k vašim zážitkom. Objavíte niečo duchaplné, čo sa dá precítiť iba na vlastnej koži a obohatíte sa o nové zmyselné poznanie.