Dôvody, kvôli ktorým sa oplatí vyskúšať tantrickú masáž na vlastnej koži

Tantrické masáže sú na svete už niekoľko tisíc rokov, no aj napriek tomu sa v súčasnosti považujú za zaujímavú novinku, s ktorou má (pozitívnu) skúsenosť čoraz viac ľudí. Novinkou sú takisto špeciálne tantrické salóny, ktoré vám okrem profesionálneho prístupu a praktík doprajú takisto tú správnu atmosféru. Jeden z najznámejších salónov sa nachádza aj v našom hlavnom meste a môžeme preto aj my skúsiť služby, ktoré ponúka tantra massage bratislava https://bratislavatantra.sk/en/programs-and-prices/.Masážny kameň s nápisom Relax
Bolo by však na mieste pozrieť sa na niekoľko dôvodov, prečo sa oplatí tantrickú masáž navštíviť (minimálne raz za život).
Aj pri tejto masáži prichádza potrebný odpočinok a načerpanie nových síl. Okrem klasickej fyzickej regenerácie vás však čaká „načerpanie čerstvej životnej ako aj sexuálnej energie“, navyše pochopenie významu týchto špeciálnych senzuálnych dotykov a neskreslené poznanie podstaty tantrického učenia.
Teda áno, budete zoznámení aj s istým filozofickým smerom, no nie vo forme nudných poučiek, ale v podobe reálneho praktizovania a pochopenia na vašom vlastnom tele. Podstata tantry spočíva v dokonalom súlade tela a mysle, pričom naša sexualita spolu so senzuálnymi dotykmi hrá v tomto smere podstatnú úlohu.
Okrem iného je však tantrická masáž o uvoľňovaní napätia, stresov, blokov, takisto o správnych dýchacích technikách,… z čoho vyplýva, že je prospešná rovnako pre naše zdravie.Svietnik, masážny olej, kamene
Nadobudnutie väčšieho sebavedomia a lepšie pochopenie svojho jauž zmieneným odbúraním blokov a aspoň dočasnou ventiláciou všetkých problémov, ktoré nás momentálne ťažia. Tento druh senzuálnej masáže sa dokonca odporúča v prípade, ak nastávajú problémy v posteli.
A v neposlednom rade ide o skvelý „suvenír“ k vašim zážitkom. Objavíte niečo duchaplné, čo sa dá precítiť iba na vlastnej koži a obohatíte sa o nové zmyselné poznanie.