Móda Babieho leta

S poslednými slnečnými lúčmi postupne odkladáme do skríň letné oblečenie, šaty a plavky. Aby nám však nebolo smutno za ľahkým a sviežim oblečením, ktoré sme tak radi cez leto striedali, pozrieme sa spolu čo nás čaká v móde na jeseň 2019.
Ako ste si isto všimli slnko hreje postupne čoraz menej a preto je vhodné pomaly ale isto začať triediť aj šatník a doplniť si oblečenie na jeseň. Tento rok sa môžeme tešiť na veľmi teplé a slnečné babie leto a preto sa s niektorými kúskami ešte rozlúčiť nemusíme. Letné šaty a sukne môžeme využiť aj počas jesene, doplnené vhodnými pančuškami rôznych farieb, ktoré nás príjemne zahrejú keď budú rána chladné. Fantázia má voľnú ruku a nebojte sa kombinovať veselé teplé odtiene či už na oblečení alebo doplnkoch.jeseň oblečenie.jpg
Osobitnou kategóriou jesenného oblečenia aj naďalej zostáva všetko čo je háčkované alebo štrikované. Preto by vo Vašom šatníku rozhodne nemali chýbať háčkované čiapky, klobúčiky či šály, ktoré oceníme počas chladnejších a upršaných dní. Pri ich výbere však dbáme najmä na kvalitu materiálu, z ktorých sú vyrobené.
Nezabúdame ani na bundy či kabátiky. „In“ stále zostávajú kožené bundičky do pásu, ale aj oversize bundy a kabáty. Tieto kúsky by mali ponúkať komfort a pohodlie a zároveň pôsobiť štýlovo. Na trhu je množstvo kvalitných značiek a určite si vyberiete ten Váš kúsok v ktorom sa budete cítiť pohodlne.
Na jeseň je potrebné zásobiť sa aj štýlovou mikinou alebo svetríkom, ktorý bude skvelým doplnkom k džínsom alebo sukni. Váš outfit zdokonalíte vhodne zvolenými doplnkami, ako sú napríklad rôzne farebné šatky, šály či čiapky.
Dôležitou súčasťou jesenného outfitu je nepochybne obuv.  Absolútnou nevyhnutnosťou sú gumáky, ktoré sú dnes pomerne módne a vkusne doladené, navyše aj praktické  a sú módnym hitom už niekoľko rokov. Nemusíte sa báť ich nosenia s pocitom, že ste práve vyšli zo záhrady. Dnešné kúsky sú naozaj vkusne prepracované a pohodlné. Ak máte rada skôr športový štýl, tak by Vám nemali chýbať kvalitné tenisky, či už členkové alebo vyššie. V ponuke nájdeme tenisky, ktoré sa skvele hodia k sukni alebo šatám a rovnako ich využijete aj s džínsami do práce alebo do školy.háčkované doplnky.jpg
V sychravom počasí nezabúdame ani na dáždniky s veselou potlačou alebo praktickým pršiplášťom, vhodným skôr na prechádzky v prírode.
Takto vybavený šatník môžete využiť počas jesene či už bude krásna teplá ako bola predpovedaná ale i v prípade sychravého a chladnejšieho počasia.