Podporte si zdravie produktami tradičnej ruskej medicíny

Tradičné východné národy majú už niekoľko sto rokov skúsenosti s prírodnou medicínou. Podnety čerpajú dodnes z prírody a neustále ich dopĺňajú novými vedeckými poznatkami. Ich výsledky poznajú dlhé stáročia nielen ľudoví liečitelia ale aj odborníci. Ich produkty najčastejšie obsahujú bylinky ako napríklad rozchodnica ružová, eleuterokok, šišiak bajkalský, rôzne liečivé huby a oleje, najčastejšie z cédra sibírskeho. Medzi obľúbené liečivá patrí extrakt huby Reishi. Liečivé účinky tejto huby sú mimoriadne. Vyznačuje sa vysokým obsahom minerálov a vitamínov. Veľmi priaznivo pôsobí pri nespavosti, podráždenosti a celkovej vyčerpanosti.

reishi-1962244_640

Tradicna ruska-medicinaje medzi odborníkmi uznávaná a vyhľadávaná. Používa sa ako podporné liečivo pri ochoreniach, niekedy je aplikovaná samostatne. Výsledky odborných štúdií to jednoznačne potvrdzujú. V poslednom období je populárny tzv. „hadí jed“, ktorý je súčasťou tejto medicíny. Jedná sa o prípravok s vysokou koncentráciou účinnej látky,ktorá je vylučovaná hadom, ale zároveň má dokázané mimoriadne liečivé účinky napríklad pri zápaloch, pohybových ochoreniach a ekzémoch. Súčasťou tejto medicíny sú napríklad aj pleťové krémy s vysokým obsahom účinných látok získavaných z rastlín. Patrí sem napríklad osvedčený rakytník. Znie to možno neuveriteľne, ale skúsenosti našich predkov sú zúročené aj vo výrobkoch s extraktom z pijavíc. Takisto sú súčasťou tradičnej ruskej medicíny.

sea-buckthorn-2615436_640

Nemenej zaujímavé sú napríklad aj kvapky s prídavkom extraktu z huby Žezlovky čínskej, ktorá má výrazné stimulujúce účinky na imunitný systém. Celkovo posilňuje organizmus a odstraňuje vyčerpanosť fyzickú aj duševnú. Tradičná ruská medicína vychádza z prírody, ale zároveň je kombináciou odborných poznatkov a skúseností našich predkov. Jedná sa o najprepracovanejší systém prírodného liečiteľstva. V minulosti sa choroby liečili prevažne bylinkami, sirupmi a liečivými silami z prírody. Ich účinok nám dodnes prináša pozitívne výsledky. Preto nezaškodí, ak pri liečbe nesiahneme okamžite po tabletkám, ale využijeme silu prírody a osvedčené produkty, ktoré nám stáročia ponúka.