Ak máte malý byt, máme pre vás riešenie


KOĽKO STOJÍ SKLENENÁ STENA?
Jedna z najčastejších otázok, ktoré dostávame je, koľko tá sklenená stena stojí? Preto sme sa rozhodli v tomto blogu priniesť trošku svetla do tejto problematiky. Vieme vám už teraz povedať, že kvalitná sklenená stena nebýva len o cene.
Steny sú zásadným prvkom architektúry, ktorý dáva nášmu životnému priestoru charakter a tvar. Oddeľuje, tvaruje, vytvára súkromie, skrášľuje a vnáša doň ducha jedinečnosti. Rovnako to platí pri komerčných aj privátnych stavbách.
Výber je na vás a aby ste sa vedeli rozhodnúť správne, máme pre vás niekoľko tipov.

človek pri dome

Na začiatok vám uvedieme výhody sklenených stien
–   opticky otvárajú priestor,
–   prepúšťajú prirodzené svetlo,
–   sú dizajnovo atraktívne, až nadčasové,
–   pozdvihnú celkový dojem z priestoru,
–   rýchla a čistá montáž,
–   hrúbka stien je len 10-12 mm,
–   priehľadné a nepriehľadné sklá,
–   možnosť dekorovania skla vlastným motívom,
–   jednoduchá údržba,
–   veľká variabilita,
–   vodeodolnosť,
–   odolnosť voči chemikáliám,
–   tepelná odolnosť,
–   zvuková izolácia,
–   dlhá životnosť.
Všade tam, kde chcete otvorený priestor a 100% svetla, ale zároveň požadujete bariéru pred prievanom, zápachmi a hlukom alebo na ochranu majetku, sú sklenené deliace steny ideálna voľba. V súčasnosti máte na výber nekonečné možnosti, od dekorovania pomocou jednoduchých vzorov, cez fotografie, až po dizajnérmi prepracované kombinácie farieb a svetla, či vitráže.

dvere z dreva

Akustické sklenené steny s dvojitým zasklením znížia hluk v miestnosti na minimum. Rámové sklenené steny v industriálnom štýle s tenkými profilmi vytvárajú moderné dizajnové priečky podľa aktuálnych trendov. Populárne sú aj skladacie a sklenené posuvné steny, ktoré vám umožňujú poskladať celú priečku v priebehu pár sekúnd.
Inovatívnym prvkom sú sklenené steny s PDLC fóliou. Základom je takzvané inteligentné sklo, ktoré dokáže zmeniť svoj vzhľad z priehľadného stavu na nepriehľadný v priebehu okamihu. Dokonca celá sklenená stena môže slúžiť ako projekčná plocha s HD rozlíšením.
Variácie sklenených stien
Sklenenú stenu vám navrhneme a vyrobíme na základe presného zamerania vášho priestoru a vašich požiadaviek na funkcionalitu.
Ak chcete vedieť presnú cenu, je potrebné všetky náležitosti odkomunikovať s našim obchodným tímom a vypracujeme vám cenovú ponuku na mieru. Ak ste nedočkaví a stačí vám, napríklad kvôli odhadovanému rozpočtu vedieť aspoň orientačnú cenu sklenenej steny, navštívte našu stránku bezrámových sklenených stien, kde nájdete cenovú kalkulačku produktov na mieru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup