Nestrácajte hlavu pri upchatej kanalizácii

Čistenie kanalizácie, odtokov a drezov si vyžaduje profesionálny prístup a mechanické zariadenie, ktoré je schopné pod tlakom vody vyčistiť upchaté potrubie a rúry kanalizácie, potrubie vedúce z drezov a vodovodné potrubie odtokov.

upchaty odtok 3

Tlakové čistenie kanalizácie predlžuje životnosť kanalizačných a vodovodných potrubí a rúr, pravidelné čistenie kanalizácie a krtkovanie Bratislava nonstop AB-krtkovanie prispieva k bezproblémovej prevádzke odpadovej kanalizácie a predchádza havarijným stavom.
Pri tlakovom čistení kanalizácie, odpadových rúr a potrubí vzniká tlak vody, ktorý vyčistí nielen usadeniny v potrubiach, ale odstráni aj mastnoty a nečistoty zo stien potrubia.

Čistenie kanalizácie, vodovodných a odpadových potrubí a rúr vykonávame najmodernejšou technikou, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a Vašej kanalizácii.

purse-4892433_640
Hadice na čistenie kanalizácií musia odolávať vysokým tlakom aj veľkému mechanickému namáhaniu. Pri ich výrobe bola použitá výstuž, ktorá pri predratí vonkajšieho plášťa hadice nesmie poraniť obsluhu.

Vždy je najdôležitejšia prevencia proti upchatej kanalizácie alebo odtoku. Preto prevenciu vykonávajte aj dvakrát do roka. Ušetríte si tým množstvo peňazí a problémov pri jej upchatí.