Vynikajúca masáž celého tela

Olejová telová senzuálna masáž https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/ je o niečo ľahšia ako thajská tradičná masáž. Veľmi dobrými účinkami tejto masáže sú vplyv na cievny systém, ako aj lymfatický obeh. Oleje s príjemnou teplotou Vás ukľudnia a prinesú posilnenie vašej imunite čo dodá odpočinok vášmu telu. Vaša myseľ a duša budú vnímať len vôňu oleja, ktorú si sami vyberiete.
Masáže s chladiacimi a vyhladzovacími olejmi, horúcimi kameňmi predstavujú kombináciu studenej vody a kamene ohriatého slnkom. Staré bylinkové tradície v kombinácii s modernými masážnymi technikami zaručujú bezchybnú radosť z tepla jednoduchého dotyku.
Každá procedúra je ako upokojujúce umenie, ktorého cieľom je vytvoriť harmóniu, ako nádherné prebudenie vďaka prospešným vlastnostiam éterických olejov a prírodných prísad.

relaxace
Relaxačná a povznášajúca masáž celého tela
Slovo masáž – masse – pochádza z gréčtiny. Blahodarné a liečivé účinky masáže má človek možnosť spoznať už od narodenia. Fyziologický význam masáže poznali už Herodikus, Demokritos či Hippokrates. Poznatok o blahodarnom účinku športovej masáže využívali aj starovekí Gréci, ktorí masáže umocňovali rôznymi vonnými olejmi, do ktorých pridávali živice z drevín koreňov a plodov.

Masérsky inventár

Masáž  v liečbe i v telesnej výchove  využívali aj Rimania, ktorí ju často spájali s kúpeľom. Rímski lekári sa v prípravnej masáží zameriavali na dosiahnutie vláčnosti masírovaných svalov, na ich správne prekrvenie, čím sa zvyšovala schopnosť podávať lepšie výkony, čomu sa teraz hovorí rekondičná masáž. Masáž sa považuje za tradičnú formu liečby na uvoľnenie bolesti, posilnenie krvného obehu, načerpanie energie, obnovenie pohyblivosti stuhnutých a bolestivých svalov. Masáž znižuje bolesti chrbta, krížov, zmierňuje depresie a úzkosť.