Nákupy
Náušnice na sebe nemusíte mať stále

Náušnice na sebe nemusíte mať stále

Máte na sebe náušnice aj vtedy, keď sa sprchujete a spíte? Kým sa dostanem k tomu, čomu sa chcem venovať, tak vám dám jednu dobrú radu. Náušnice by na ušiach nemali visieť bez prestávky. Na noc si ich zložte a nasaďte opäť ráno. Je to zdravšie, pohodlnejšie a navyše si ich tak skoro nezničíte. Platí to aj pri šperkoch z ušľachtilých kovov. Ale teraz späť k veci.
Náušnice by žena určite mala nosiť. Veď uši nám niekedy prepichovali ešte keď sme boli batoľatá. Dnes sa to síce nerobí už takto automaticky, ale i tak, asi len máloktorá žena nemá v ušiach dierky. Náušnice dokážu ženu skrášliť, celkovo ju zjemniť a urobiť z nej ženu.Žena v oranžovom saku s veľkými kruhovými náušnicami.jpg

Na druhej strane by ste mala vedieť, že náušnice nemusíte nosiť neustále. Poznáme viacero situácií, kedy sa vyslovene nehodia. Teda, skôr ako o situáciách, hovorím o vašom oblečení. Tak napríklad, ak si na sebe oblečiete vyslovene športový model, náušnice nechajte doma. Dnes sa mikina a tenisky nosia aj na pracovné pohovory, takže nie je nič zvláštne na to, že pôjdete oblečená v takomto štýle.
Druhým prípadom, kedy by ste náušnice nemali nosiť alebo by ste si mali vziať len niečo jemné, ako sú napríklad strieborné náušnice s kamienkami, je extrémne výrazný outfit. Krikľavé farby, výrazné vzory alebo iné neprehliadnuteľné doplnky, vás skrášlia už sami o sebe. Výraznými náušnicami by ste to len pokazili. Ako som už napísala, v takýchto prípadoch si na seba vezmite veľmi jemné kúsky. Maximom by mali byť jemné strieborné náušnice bez zdobenia alebo tie s malinkými farebnými kamienkami.Žena s blond vlasmi v športovej čiernej bunde.jpg

Verím, že som vás aspoň trochu nasmerovala tým správnym smerom. Myslím si, že vkus je niečo, čomu sa človek môže naučiť. Len sa musí snažiť, skúšať a niekedy si prečítať nápady, rady a názory druhých. Vkusná chce a mala by byť každá z nás, takže ak ste nedostali tento dar do vienka, určite sa niečomu priučte.